Uszkodzone łąkotki przyśrodkowe a ból biodra

Mam 30 lat i uszkodzone łąkotki przyśrodkowe(róg tylni)w obu kolanach, uszkodziły mi się bez konkretnego powodu jedna łąkotka jak wstawałam z ziemi w 2013 a teraz w sierpniu druga nawet już nie wiem w jakim momencie może jak szłam albo kucałam(mam rezonans na oba).W obu kolanach zaczęło się od tego, że coś mi w nich przeskoczyło i później już bolało z tyłu. Nie rozumiem dlaczego bez powodu mam uszkodzone łąkotki a do tego boli mnie w biodrze i jak lekarz mi wyginał nogi to przeskakiwało wbiodrze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane uszkodzenia łąkotek bez wątpienia nie pojawiły się "bez powodu". Mogą być bowiem wynikiem choroby zwyrodnieniowej, urazów jak i wielu innych przyczyn. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą.