Uszkodzony nerw słuchowy i pisk w uchu

Witam Posiadam uszkodzony nerw słuchowy podczas urazu głowy oraz pisk w lewym uchy chciałem zapytać czy medycyna zna jakiegoś typu operacje na takie schorzenie ponieważ jest to dlamnie duży dyskomfort w codzienności

Witam serdecznie. Jeżeli doszło do całkowitego przerwania nerwu nie ma możliwości jego odtworzenia, co jednak nie oznacza iż nie można zastosować leczenia by odzyskać zmysł słuchu. Warto skorzystać z porady otolaryngologa.