Utarta apetytu, senność i smutek

W ostatnim czasie dzieje się ze mną coś złego straciłam apetyt, całe dnie śpię , nie mam już siły na cokolwiek , potrafię przez chwilę czuć się normalnie , a potem znowu ogarnia mnie ogromny smutek wszyskto przeżywam bardzo skrajnie nie potrafię radzić już sobie z moimi emocjami są dla mnie tak przytłaczające. Czuje się wręcz jakbym traciła samą siebie , a wszystko obserwowała z boku chwilami dziwne odczucia jakbym przestawała czuć swoje ciało. Mam już dość życia w tym samej siebie.

Witam
Objawy, które Pani opisuje są charakterystyczne
dla depresji. Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu depresji najskuteczniejszym
sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia
sposobu rozwiązania problemu jest terapia psychologiczna.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Nie wiem czy jest to skutek oddziaływania jakichś bodźców psychologicznych, czy fizjologicznych. Proszę udać się na wizytę do lekarza poz i zrobić podstawowe badania, a także badania hormonalne. Jeżeli wyniki badań nie wskażą żadnych wahań i zmian - wtedy proszę udać się na spotkanie z psychologiem, gdyż prawdopodobnie jest to zaburzenie natury psychicznej (zaburzenie nastroju, derealizacja itd - dla dokłądnej diagnozy niezbędna jest osobista wizyta). Pozdrawiam