Utkanie jaja płodowego częściowo zmienionego martwiczo bez zarodka

Proszę o wyjaśnienie co oznacza wynik mojego badania histopatologicznego po wyłyżeczkowaniu macicy po obumarciu ciąży w 8 tyg - "Utkanie jaja płodowego częściowo zmienionego martwiczo bez zarodka". co to znaczy? dlaczego bez zarodka, jeżeli w 6 tyg ciąży lekarz pokazywał mi bijące serduszko.Ciąża najprawdopodobniej obumarła w 7 tyg, ponieważ na to wskazują wyniki z usg.

Witaminy w ciąży

Być może doszło do tak dalekich zmian wstecznych w zakresie rozwijającego się zarodka w czasie obumarcia płodu, że wyłyżeczkowanie nie uwidoczniło jego szczątek. Taka sytuacja mogła się wydarzyć.