Utrata bliskiej osoby i nerwica

Witam. w ostatnich miesiacach miałam bardzo duzo stresu, a ponad tydzien temu straciłam bliską osobę . Bardzo to wszystko przeżywam do tego wydaje mi sie ze mam cos w rodzaju nerwicy. Ciagle i czasmi bez powodu bardzo sie martwie. A ostatnio nawet zaczynam sie bać jakies powaznej choroby. I w zawiązku z tym mam pytanie. od dłuższego czasu nie moge spac biorę Kalms i od kad biore go strasznie poce sie w nocy. czy to moze byc przez te Tabletki ?

Dzień dobry,

Najlepiej jak osobiście uda się Pani na wizytę do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pani dolegliwości. A jeżeli Pani stan będzie wymagał leczenia, to lekarz zaproponuje najlepszą jej formę <psychoterapia i/lub farmakoterapia>.

Witam, warto zdiagnozować Pani stan, pisze pani o utracie bliskiej osoby, stresie, silnych emocjach, lęku jest to bez wątpienia wskazanie do odbycia rozmowy z psychologiem lub lekarzem psychiatrą do której Panią zachęcam.Warto w takiej sytuacji być pod opieka specjalisty.