Utrata chęci do życia u 58-latki

Mam 58 lat, stracilam chec do zycia' ale nie mam sklonnosci samobojczycgh. Moj 19 letni syn porzucil szkole i nie , Moge go niego dotrzec. Jutro ide na operacje zacmy i sie boje, maz ma wszystko w czterech litterach

Aleksander Ropielewski

Proszę udać się do psychiatry, ponieważ z Pani relacji wnioskuję, że ma Pani depresję. Ponadto proszę spojrzeć na pozytywne aspekty Pani, życia, które na pewno istnieją, tylko nie skupia się Pani na nich.