Utrata ciąży a stany lękowe
Witam. 4 miesiące temu straciłam dziecko w 21 tc głowie z tej przyczyny, że lekarze ignorowali moje objawy. Od tamtej pory szukam ciągle sobie chorób, wydaje mi się, że mam raka, nie mogę w nocy spać, trzęse się ze strachu, nie chce mi się żyć. Kiedyś byłam osoba radosna, wesoła a teraz jestem zupełnie inna. Boję iść się do lekarza bo myślę, że usłyszę wyrok.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Łuszczyca a depresja
Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Monika Kotlarz-Koza wyjaśnia związek miedzy łuszczycą a depresją.
Dzień dobry!
Serdecznie współczuję Pani straty.
Podobne doświadczenia mogą wywoływać stany lękowe, depresyjne itp., stąd ważne jest przeżycie żałoby w psychoterapii.
Pozdrawiam!
Witam, przeżyła Pani traumatyczna sytuację, jednak musi Pani tym bardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Proszę postarać się w tej jednej sprawie przełamać strach, poprosić ewentualnie bliską osobę by poszła z Panią na wizytę u lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie