Utrata ciąży a strach przed kolejną

Witam. 6 miesięcy temu straciłam dziecko w 21 tc. Strasznie przeszłam stratę i boję się kolejnej ciąży. Ostatnio podczas stosunku pękła Nam prezerwatywa, byłam 7 dni po okresie (nie miesiączkuje regularnie, zawsze zostaje kilka dni wcześniej). Po 50 h po stosunku przyjęłam tabletke ellaone jednak do tej pory nie dostałam okresu. Czy powinnam zacząć myśleć o ciąży? Proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.