Utrata czucia w ręce i problemy z mową

Witam, Mam 40 lat biore tabletki na nadcisnienie codziennie przepisane przez lekarza. nie choruje na nic, jestem palaczem pale ok paczki dziennie.Wczoraj w pracy zdarzylo sie cos dziwnego straclem czucie w prawej rece i nie potrafilem sie wyslowic trwalo to ok kilka sekund reka byla bez czucia nie czulem nic nie potrafilem zgiac lub poruszac palcami byla bezwladna przez ok 30 minut. Bardzo prosze o porade Dziekuje

Witam...to problem dla lekarza, najlepiej lekarza rodzinnego. Pewnie konieczne będzie wykonanie badań laboratoryjnych.Korespondencyjnie nic nie wskuramy. Pozdrawiam