Utrata czucia w wyniku stresu

Witam Mam 23 lata. Jakis czas temu stracilam czucie w na twarzy w nogach oraz rekach i dloniach. Nie stracilam go calkowicie ale troche. Stalo sie tak gdy maz powiedzial mi ze mnie zdrazil. Udalam sie na pogotowie ale niestety nic nie wykryto choc lekarz widzial ze moje czucie oraz balans nie byl wporzadku. Ponziej wrocilo wszystko do normy lecz niestety powraca ten stan lecz nie juz tak powaznie gdy wtedy. Teraz do tego odczuwam roztrzesienie wewnetrzne oraz nie moge sie skupic? Co to moze byc?

Pozdrawiam.

Opisane zaburzenia mogły pojawić się na tle emocjonalnym i relacyjnym. Zachęcam do zgloszenia się do psychologa, psychoterapeuty indywidualnego lub zajmującego się terapia par i małżeństw.