Utrata dziecka w 37. tygodniu ciąży

witam, straciłam dziecko w 37 tygodniu ciąży. Ginekolog zalecił mi póki co tylko badania genetyczne na których dostałam skierowanie na badania związane z krzepliwością krwi wyniki wyszły dobrze. Czy jeszcze jakieś badania powinnam wykonać aby mieć pewność że sytuacja w kolejnej ciąży się nie powtórzy? Dodam że ciążą przebiegała dobrze, nie stwierdzono wad płodu ani łożyska, moje inne badania też w porządku przez całą ciążę. W 35 tyg pojawiły się mdłości i wymioty 2/24h, od ok 30 tyg obrzęki nóg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Zalecona diagnostyka jest jak najbardziej prawidłowa.