Utrata erekcji podczas zakładania prezerwatywy a spodziectwo

Mam 21 lata spodziectwo co prawda "wyleczone" nigdy nie uprawialem stosunku lecz od jakiegos czasu z moja dziewczyna staramy sie uprawiac seks podczas gdy ona mnie obsluguje penis jest twardy i stoi jednak gdy chce zalozyc gumke zeby pojsc dalej penis nagle wiotczeje. Probowalem sam w domu wszystko jest w porzadku gumke moge zalozyc normalnie penis jest sztywny przez czas wystarczajacy do tego zebym mogl dzialac. Jednak gdy przychodzi co do czego penis opada. Co robic? Moze to przez spodziectwo?

Dzień dobry!

Jeśli podczas masturbacji i zakładania prezerwatywy podczas masturbacji erekcja jest prawidłowa, a trudności występują jedynie podczas kontaktu z partnerką, przyczyny mogą mieć charakter psychologiczny, emocjonalny, w sposobie myślenia (często nieuświadamianym), relacji z partnerką itp.

Pozdrawiam!