Utrata głosu przy bólu gardła

Witam. Niestety przeziębiłem gardło, do tego wcześniej dość dużo krzyczałem na meczu przez co straciłem głos, gardło jest całe czerwone, podczas obserwacji gardła w lustrze, zaraz obok migdałka, a dokładnie pod, prawie na języku zauważyłem gulkę, którą lepiej widać gdy zrobię kompletne tak zwane "aaaaaaaaaaa" czy może to być coś poważnego?

Witam. Przeziębione gardło plus nadwyrężenie go przez krzyk mogły spowodować problemy z wytwarzaniem głosu. Jeśli stan ten będzie się utrzymywać, warto udać się na konsultację do laryngologa. Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein