Utrata kontroli nad lekami a inne uzależnienia

Witam. Jestem uzależniony od alkoholu, narkotyków i hazardu. Jestem po terapii, utrzymuję abstynencję ponad półtora roku. Niewiele mnie jednak w życiu cieszy. Boję się ludzi, często reaguję agresją. Terapeuta zasugerował, że może to być nerwica lękowa i polecił żebym udał się do psychiatry, aby ten przepisał mi leki z grupy SSRI. Czy jeżeli jestem uzależniony od używek to istnieje ryzyko, że stracę kontrolę nad tymi lekami? Czy powodują one wzrost tolerancji? Jak długo trwa kuracja?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza