Utrata libido a podłoże organiczne

Jak można sprawdzić czy utrata libido ma podłoże organiczne - nierównowaga biochemiczna pomiędzy neuroprzekaznikami w mózgu odpowiedzialnymi za popęd seksualny?

Libido to podstawowy składnik zdrowia seksualnego.
Proponuję wizytę u specjalisty, lekarza seksuologa.
W pobliskiej Łodzi jest dr Aleksandra Robacha, specjalista seksuologii i psychiatrii, konsultant dla Łódzkiego.
Teoretyczne analizowanie przez Pana kwestii neuromediatorów to jałowa ścieżka.
Oczywiście może Pan zadać takie pytanie Pani dr Robacha, jest specjalistką układu nerwowego, psychiatrą.
Najważniejsza jest jednak analiza trybu życia - chodzi o zdrowy tryb życia, oraz konsultacja specjalisty. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com