Utrata motywacji i niska samoocena

Dzien dobry,mam pytanie,czy jest możliwa zmiania zycia w wieku 34lat,bedac samotna matka bez zandego wsparcia..nie majac zawodu...finansów pracy..ponoc jestem ekspertka zaczynania od zera.przespalam ostatnie 10lat.podrozowalam po swiecie,opiekowalam się dziecmi za grosze,bo wolalam poznawać niż myslec o przyszłości.wrocilam do Polski w 2006roku i poznałam ojca dziecka mego,ale nic z tego nie wyszlo.Jestem osoba która zaczyna i nie konczy nic.trace sens.

Jest Pani jeszcze młoda. Dużo życia przed Panią. Proszę potraktować minione lata jako cenny wkład w Pani życiowe doświadczenie. A teraz zacząć od małego kroku, np. od jakiegoś kursu, który podniósłby Pani kwalifikacje zawodowe. Proszę zauważyć, że ma Pani jeden zawód - była Pani opiekunką do dzieci, może warto to doświadczenie wykorzystać? Jeśli sama nie będzie Pani potrafiła zrobić tego pierwszego kroku, proszę pomyśleć o skorzystaniu z pomocy psychologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!