Utrata popędu seksualnego do kobiet a depresja

WItam mam problem. Czy to może być depresja jakiś czas temu nagle coś jak by spadło mi do głowy niechciane myśli. Straciłem popęd seksualny do kobiet i pojawiły się natrętne myśli o gejach, nie podnieca mnie to wgl a wręcz odwrotnie przeraża, jest mi niedobrze , straciłem apetyt,boli mnie głowa. Czy to może być depresja spadek sapomopucia ,popędu seksualnego i natłok niechcianych myśli. Mam 19 lat całe życie interesuje się kobietami, wręcz jestem "pies na baby" aż to na mnie nie spadło, co to?

Pozdrawiam!

W obrazie klinicznym depresji spadek libido jest jednym w objawów. Zachęcam do porozmawiania o tym ze swoim psychoterapeutą i przyjrzenia się, czy utrata zainteresowań seksualnych jest wynikiem choroby, czy jest spowodowana innymi, emocjonalnymi przyczynami.