Utrata popędu seksualnego po seksie z wytryskiem do pochwy

Witam. Mój problem tkwi w popędzie seksualnym. W piątek kochałem się z moją partnerką, był orgazm wszystko było w jak najlepszym porządku lecz po tym stosunku odechciało mi się całkowicie seksu. Dodam iż, wytrysk nastąpił w pochwie, a ja bardzo boję się dziecka i może być to przyczyna moich problemów ?

Przypuszczam, że Pana hipoteza jest słuszna.
Obowiązuje jednak medycyna faktów i dla stwierdzenia przyczyny niepokojących Pana objawów sfery seksualnej potrzebna jest wizyta u specjalisty.
Warto też uzgodnić z partnerką problem regulacji płodności.
Przypuszczam, że z czasem dojrzeje Pan do chęci posiadania potomstwa z kochaną i kochajacą partnerką.
Pozdrawiam Pana. JW, seksuologia.com