Utrata potrzeb seksualnych po nieplanowanej ciąży u siostry

Mam problem na tle psychicznym. Do tej pory w moim życiu seksualnym - choć krótkim - z dziewczyną było wszystko okej. Niestety moja siostra wpadła z chłopakiem co mocno odbiło się na mnie. Ciągłe awantury w domu i świadomość tego, że nie jestem gotowy być ojcem, w dodatku naciski rodziców "że nie chcą kolejnego wnuka" sprawiły, że straciłem ochotę na seks. Dziewczyna nie robi mi wyrzutów, ale boję się, że to może odbić się na naszym związku. Jak mogę sobie z tym poradzić? Mam 21 lat. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

uważam ze rodzice mogą powiedzieć co myślą ale to i tak do Pana i Partnerki zależy czy chcą Państwo juz dziecko czy jeszcze nie. tego typu strach jest wydaje się naturalny.jezeli nadal Pan się obawia Proponuje udać się do psychologa.