Utrata potrzeb seksualnych u zony

Problemy tycza sie w sprawach lozkowych. Zona stracila apetyt na seks. Jestesmy razem 11 lat dwojka dzieci 6 i 3.Ja 28 ona 32.Zdrowi.Oboje pracujemy i uzupelniamy sie wiekszosc obowiazkow wykonuje sam.Od dluzszego czasu ok 8 miesiecy nasze stosunki ograniczyly sie bardzo do 2 -3razy/+/-/4 tygodnie.Predzej srednio co 2 dni.Rozmowa na ten temat byla nie jedna i konczaca sie klotnia.Odpowiedz zawsze jest "nie wiem czemu nie mam ochoty".

Dzień dobry!

Niestety, na podstawie skąpych informacji, trudno odgadnąć, jaka jest przyczyna zaniku libido żony. Konieczna była dłuższa osobista rozmowa z obojgiem Państwa. Szczególnie pomocna byłaby motywacja i zaangażowanie obu stron (także żony) do odkrycia źródeł i znalezieniu rozwiązania.
Proszę wspólnie zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam, u wielu kobiet po porodzie,wychowujących małe dzieci libido znacznie się obniża. Wygląda na to, że Państwo znacząco różnicie się w tej chwili poziomem potrzeb seksualnych. Ta sprawa, jak wiele innych w małżeństwie, wymaga pewnego kompromisu. Gdyby nie udało się do niego dojść samemu, warto skorzystać z pomocy specjalisty psychologa -seksuologa. Pozdrawiam