Utrata pracy a złe samopoczucie

WITAM STRACILAM PRACE CZY MOGLO TO WPŁYNĄĆ NA MOJE ZŁE SAMOPOCZUCIE MOCNO MI KOLACZE SERCE ZWŁASZCZA RANO PO PRZEBUDZENIU MAM WTEDY NISKIE CISNIENIE KRECI MI SIE W GLOWIE I PRZEZ TO NIE MAM SIŁY POPRAWNIE FUNKCJONOWAC OBECNIE JESTEM NA CHOROBOWYM BO NIE MAM SIŁY PRACOWAC WIECZNIE MI SABO I KRECI SIE W GŁOWIE PROSZE O PORADE BO TAK NIE DA SIE ZYC MONIKA

Witam. Utrata pracy jak najbardziej mogła wpłynąć na Pani samopoczucie i stan zdrowia. Niemniej jednak zachęcam do wizuty u lekarza ogólnego aby Panią zbadał.
Magdalena Brabec