Utrata przytomności i osłabienie podczas treningów

Witam. Mój 12 letni syn trenuje piłkę nożną od 1,5 roku. Dziś na treningu 2 razy zaslabl. Zdarzyło się to pierwszy raz. Treningowa dość wyczerpujące ale wcześniej nie było takich przypadków. Nie choruje w ogóle. Nie brał antybiotyków ani żadnych leków przez ostatnie 6 lat. Wg ogólnie dostępnych danych waży 2kg za dużo niż powinien. Czy są powody do niepokoju? mieszkam za granicą,lekarza odwiedzę ale proszę dać znać na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Trzeba zwrócić uwagę na problemy z sercem. Utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego jest niepokojąca i wymaga diagnostyki.
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam