Utrata przytomności i szczękościsk

Przy moich utratach przytomności jest tak że cała jestem zlana potem, potem jest mi bardzo zimno,ściskam szczękęi jestem bardzo słaba.Co mam z tym robi?Jak życ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proszę udać się do lekarza, aby chociażby postawić wstępną diagnozę. Wiedząc mniej więcej czym spowodowane są Pani objawy będzie można zastosować prawidłowe leczenie.