Utrata przytomności po oddaniu krwi

Witam,dzisiaj pierwszy raz oddalam krew i straciłam przytomność.Bylo mi bardzo słabo,przesiedzialam w rck chyba 3h i później badania na SOR(wyniki dobre)..czy nie pozwolą mi więcej oddać krwi?chciałabym jeszcze raz spróbować,bo jednak to był pierwszy raz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Omdlenie mogło być spowodowane stresem z powodu oddawania krwi po raz pierwszy, skoro wyniki badań Pani krwi były prawidłowe, jeśli także ciśnienie oraz tętno są prawidłowe to sądzę że w przyszłości bedzie Pani jeszcze mogła oddawać krew.
Pozdrawiam