Utrata przytomności po wypiciu większej ilości alkoholu

witam. Ostatnio sytuacja, która miała miejsce z moim meżem bardzo mnie zmartwiła. Na sylwestra mój mąż wypił alkohol w wiekszej ilości. Po czym jak poszedł spać po paru godzinach wstał do łazieki i upadł na ziemie i cały się naprężył zaczał dziwnie mruczeć po czym prawdopodobnie zemdlał to trwało okolo 30sekund i to nie był pierwszy raz poprzednim razem przewracał oczami. Czy to może być padaczka alkoholowa?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, pojęcia takie obecnie już nie funkcjonuje jednakże mógłby byc to napad ktory był wywołany lub wspomozony przez alkohol. Zalecam wizyte u neurologa. Pozdrawiam