Utrata przytomności podczas współżycia i ból podbrzusza

Dzień dobry chciałbym zapytać wczoraj wspolzylam z moim chłopakiem i podczas stosunku straciłam przytomność na chwilę a dziś boli mnie podbrzusze i miewam plamienia bardzo się boję bo nie wiem co się dzieje byłam u pani ginekolog ale pani doktor stwierdziła że jest wszystko dobrze z góry dziękuję za odpowiedź

Witam, skoro ginekolog niczego nie stwierdził to raczej podczas współżycia nie doszło do żadnych uszkodzeń wewnętrznych. Bóle podbrzusza i plamienie czasem się zdarzają u kobiet w związku ze zmianami hormonalnymi cyklu miesięcznego. Utrata przytomności podczas stosunku, o ile nie była związana z Pani upojeniem alkoholowym lub agresją ewentualnie podduszaniem ze strony partnera, powinna skłonić Panią do wizyty u neurologa.W innych wymienionych wyżej przypadkach sugeruję konsultację u psychologa seksuologa Pozdrawiam