Utrata przytomności przy miesiączkowaniu

Witam. Mam 19 lat okres mam co 28-40dni. Straszny ból brak sił często zdarza się że trace przytomność tak przebiega mój okres. Jestem dziewicą na wizycie pani ginekolog (kolejnej) miałam pierwszy raz badanie (chyba odbytnicze nieznam nazwy) okazało sie że mam stan zapalny i za dużo śluzu. Teraz miałam to samo badanie i takie na fotelu okazało się że na lewy jajnik jest budowy pęcherzykowatej o wym 35x20mm z obszarem litym o wzmożonej echogeniczności o śr.22 mm czy to coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana na jajniku wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.