Utrata przytomności u 2-latka

Szukam lekarza pediatry w Lublinie który przyjmie na konsultację roczne dziecko z Ukrainy.Znajoma pisała,że jej syn notorycznie traci przytomność,Ukraińscy lekarze mówią,że wszystko ok,ale przecież to nie jest normalne zjawisko.Dodam,że dziecko ma kartę polaka,jednak rodzice mówią w języku ukraińskim i rosyjskim. Uważają,że dobrą diagnozę postawi jedynie polski lekarz,dlatego proszą o pomoc.Gdzie znajdę dobrego pediatrę w Lublinie,może jeszcze i nocleg oczywiście za małą opłatą,dla 2 dor. dzieck

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dziecko traci przytomność powinno zostać skonsultowane przez specjalistę neurologa dziecięcego. Polecam lekarzy, którzy pracują w oddziale neurologii dziecięcego szpitala klinicznego w Lublinie.