Utrata przytomności u 9-miesięcznego dziecka a padaczka

witam, córka mając 9 mies. podczas infekcji straciła przytomność, towarzyszyły temu lekkie drgawki, wiotkość ciała, epizod powtórzył jeszcze 3 krotnie i za każdym razem podczas infekcji, po czym lekarz wprowadził jej lek Convulex. Córka miała wykonane CT-wynik prawidłowy oraz 2 razy EEG także wyniki prawidłowe. Po 5 miesiącach od ostatniego napadu rezonans- bez uchwytnych zmian ogniskowych oraz EEG-zapis ze zmianami zlokalizowanymi.Czy można stwierdzic padaczkę?

Bazując jedynie na opisie czyli obecności napadów jedynie w przebiegu infekcji ( nie wiem czy była gorączka) nie spełnione są kryteria do rozpoznania padaczki.
Zastrzegam wywiad znam cząstkowo- a stanowi on jeden z najważniejszych elementów w różnicowaniu i rozpoznaniu choroby .Oczywiście musi istnieć łączność objawów z nieprawidłowościami stwierdzanymi w zapisie.Z informacji takowe były.
Córeczka otrzymała leki włączone przez specjalistę .Proszę z nim omówić czy ta sytuacja to jedynie napady np.drgawki gorączkowe?,napady w przebiegu infekcji?
Niektóre dzieci miewają napady jedynie w trakcie infekcji .I nie jest to padaczka.
Pozdrawiam ciepło