Utrata słuchu i równowagi po wypadku w pracy

Mam problem miałem operację lewego ucha po wypadku w pracy straciłem słuch i równowagę.W 2012r.byłem operowany.Po operacji stwierdzono trwałe uszkodzenie ucha pozostał mi szum w uchu,no i na to ucho nie słyszę.Równowago wróciła.Teraz cztery dni temu nagle podczas snu musiało coś się stać gdy się obudziłem straciłem równowagę występuje do teraz i mam oczopląs paskudne uczucie,gdy podnoszę głowę do góry lub na boki czy w dół dzieje się to.Panie Doktorze co mam zrobić jakie tabletki>Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakiego rodzaju uraz i leczenie przechodził Pan do tej pory. Zdecydowanie konieczny kontakt z laryngologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.