Utrata sporej ilości krwi podczas cesarskiego cięcia

Witam chciał bym sie poradzić 10 miesięcy temu prEszlam 2 zabieg cesarskiego cięcia podczas którego straciłam mnóstwo krwi podbznieczeniem ogólnym ze względu na anemię dostałam krew 2 razy teraz nie wiem czy to normalny okres czy cos więcej ponieważ w 1 dzień miesiączki wydaliła skrzepy spore dzień spokoju i następny dziwnytwardy skrzep groby czy to może byc poronienie? Dziękuje i czekam na odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to ocenić tylko ginekologa w usg, jest to możliwe, acz kolwiek mało prawdopodobne, jeśli nie było innych objawów.
Pozdrawiam