Utrata świadomości podczas jazdy autem

Niedawno jechałam autem i całkowicie straciłam przytomność. Obudziły mnie jakeś dziewczyny, dzwoniły na pogotowie, po chwili zorientowałam się co się dzieje. Dostałam wodę do picia i zrobiło mi się lepiej. Teraz jest już ok godz po tym zdarzeniu, ciągle czuję drętwienie w rękach. Nie wiem co robić. Czy muszę iść do lekarza?

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana utraty przytomności
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu
jest konsultacja z neurologiem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i ewentualnie zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie