Utrata wagi a 16. tydzień ciąży

Jestem w 16 tygodniu ciąży i nadal nie widać odstajacego brzucha a nawet schudłam nie mając wymiotów . Czy to normalne ? Jestem pod opieka lekarza i nie mam niepokojących wyników.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani pod stałą kontrolą specjalisty ginekologa, a wszystkie Pani wyniki są prawidłowe, to najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Proszę pamiętać, że u niektórych kobiet bardzo późno ciąża się uwidacznia w sensie powiększenia obwodu brzucha.