Utrata wagi bez odchudzania

od pewnego czsu trace na wadze wazylam 56 kg schudlam do 46 potem do 43 kg normalnie sie odzywiam nie mam zadnej diety zastanawam sie co moze byc przyczyna tego ze tak trace na wadze nadal chude. moje pytanie brzmi co moze byc przyczyna utraty wagi ? czy jest to jakas chorba?

Nie napisała Pani w jakim okresie czasu nastąpiła utrata wagi, jednak jej bardzo duży spadek może świadczyć o procesie chorobowym. Bezwzględnie należy się skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu, który z pewnością zaleci przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

Witam, zapewne tak, trzeba się zdiagnozować bo bardzo trudno cokolwiek teraz Pani doradzić! może to być cukrzyca (tak tak, szczupli także chorują), może nadczynność tarczycy, może cokolwiek innego!
pozdrawiam serdecznie i zachęcam do podjęcia tematu, zanim będzie stanowił naprawdę duży problem!