Utrata wagi bez odchudzania u 18-latki

Mam 18 lat. Ważyłam 53 kg a teraz 46kg mimo że się nie odchudzam,jem tyle co jadłam a nawet za dużo jak na kobietę. Jem także chipsy i inne słodycze.. Czy to normalne że tak chudne? Musze zrobić badania??

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam serdecznie,

Zalecam Pani kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu, który zleci odpowiednie badania i ustali przyczynę utraty masy ciała.
Jeśli będzie Pani potrzebowała wsparcia dietetyka może się Pani ze mną skontaktować. Chętnie odpowiem na nurtujące pytania.

Pozdrawiam ciepło,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl

Witam Panią,

Jeżeli nie zmieniła pani swojej diety a zaczęła niepokojąco chudnąc to wymaga to badań. Proszę skonsultować sprawę z lekarzem pierwszego kontaktu, który powinien zlecić odpowiednie badania i po ich analizie postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk