Utrata wagi bez wyraźnej przyczyny

Witam mam 163cm wzrostu i ważę 54 kg, ostatnio zrobiłam badania i okazalo sie za mma niski poziom cukru (65 mg/dl), a wysoki poziom trójglicerydów 152 mg/dl i LDL 108 mg/dl, HDL na granicy normy 50mg/dl. Ostatnio caly czas chudne bez wyraźniej przyczyny, czy powinnam się martwić?

Witam

Utrata masy ciała bez wyraźnej przyczyny nie powinna byc bagatelizowana.Przyczyn może być wiele, ale najczęstsza związana jest z praca tarczycy, zabużeniami wchłaniania itp., może być również związana z zwiększonym stresem, aktywością fizyczną.
Prosze udać się do lekarza rodzinnego, skieruje Panią na dokładniejsze badania diagnostyczne , przeprowadzi z Panią wywiad i będzie mógł Pani pomóc.