Utrata wagi, ból głowy, szybsza akcja serca, drgawki i mrowienie twarzy a nerwica

Dzień dobry,chciałam sie dowiedzieć czy moze byc to nerwica?A wiec od jakiegoś czasu schudłam 16kg, potem pojawiły sie bóle głowy sa to kłujacy i czasem pieczący bol głowy na środku u góry i czasem po bokach występuje u mnie szybsza akcja serca mam tez drentwienie i mrowienia twarzy,miałam tez nocne poty i drgawki które juz minęły,czasem drentwieja mi ręce rzadziej nogi,odczówam w ciele w niektórych miejscach pulsowania,gdy jestem zmęczona lub zdenerwuje sie to sie nasila,bardzo prosze o pomoc

W związku z licznymi dolegliwościami somatycznymi wskazane byłoby przeprowadzenie badań w celu wyeliminowania przyczyn natury biologicznej. Ilość objawów jest bardzo duża i mogą mieć one również przyczyny neurologiczne. Po odrzuceniu diagnozy w której Pani problemy mają podłoże neurologiczne możliwe będzie dokonanie diagnozy psychologicznej.