Utrata wagi ciała, ból brzucha, częste oddawanie moczu i biegunki

Mam21lat W rok Schudlem z 66kg na 50 mialem kolonoskopie i gastroskopie Robilem terapie na helicobacter bo ja wYkryta jest znowu lekarz Mysli Nad kaklejna walka z nia ale caly czas boli mnie brzuch na dole po lewej stronie i z tylu jakby nerki Strasznie Durzo pije i chodze do toalety czesto siku jak zjem to po zjedzeniu boli mnie brzuch. Czasami mam biegunki lekkie Czasami Zatwardzenie Ciemy Braz Kolor Stolca jak zatwardzenie jak Biegunki zolty robilem Morfologie i badanie na tarczyce jest ok Ale Zelaz oNiskie Co Robić

Witam serdecznie. Z pewnością nie można zaprzestać diagnostyki. Możliwe iż choroba dopiero się rozwija. Warto zwrócić uwagę na to co dokładnie się je, co powoduje problemy żołądkowe.