Utrata wagi ciała i brudzenie skóry przez złoto

Witam. W maju wazylam jeszcze 54 kg przy wzroście 1.5 m bez żadnych diet ani dużego ograniczenia jedzenia w listopadzie wazylam już 44.5 kg na chwilę obecna nie znam dokładnej wagi choć czuje ze znów sspadła.W ostatnim czasie zauważyłam ze złote pierścionki brudzą moje palce na czarno, gdy zrobiłam "test" i przetarlam pierscionkiem po skórze na przedramieniu również pojawił się czarny ślad teraz dodatkowo od 2 dni rano puchna mi palce u dłoni.Czego może to być wynik ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu lekarz określił odpowiednią metodę diagnostyczną i ewentualnie terapeutyczną