Utrata wagi ciała w 9. miesiącu ciąży

Dzień dobry.Schudłam w 9miesiecy prawie 30kg.Wydawalo mi sie ze jem zdrowo (pełnoziarniste weglowowadany,nabiał,warzywa (także strączkowe),owoce ,ryby,również mięso (fakt -byc może stosunkowo najmniej),zdrowe tłuszcze.Od pewnego okresu czuje się koszmarnie.Jestem wiecznie zmeczona,zasypiam gdzie stoję,jest mi zimno.Mam duze problemy z konentracja i przyswajaniem informacji.Jak to możliwe?Z taką dbałością sie odżywiam (2200kcal dziennie).Czy mam anemie?roma

Witam,
możliwe, że dieta redukcyjna miała zbyt restrykcyjna i teraz odbija się to na Pani samopoczuciu. W celu sprawdzenia stanu zdrowia proponuję udać się do lek. rodzinnego - prawdopodobnie zleci on badania ogólne, po których będzie widać co i jak.

Na stronie mojej poradni trwa konkurs - do wygrania pakiet konsultacji (również on-line). Zapraszam do udziału.
https://www.facebook.com/poradnialubczyk/