Utrata wagi i luźne stolce

od pewnego czasu wraz ze swoim lekarzem rodzinnym próbuję zdiagnozować swoje przypadłości /utrata wagi ok 20kg luźne ,żółtawe oleiste stolce/wykonałem różne badania krwi i moczu gastroskopie kolonoskopie,do tej pory żadnej konkretnej diagnozy . Wszystkie te badania jakby wymusiłem na lekarzu co mam dalej robić

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli lekarz POZ nie jest w stanie postawić diagnozy, powinien Pana skierować do specjalisty lub do szpitala w celu odbycia diagnostyki.