Utrata wagi po nieświadomym stosowaniu suplementu wspomagającego odchudzanie

witam Co mam zrobić aby przytyć gdyż mam 56 lat i jestem osoba bardzo szczupłą. Brałam body-max 50+ myślałam ze to witaminy a to suplement diety po którym schudłam aż 6 kg obecnie moja waga stoi w miejscu i ważne 45 kg proszę o pomoc.

Preparat o którym Pani wspomniała nie jest preparatem na odchudzanie i nie zawiera żadnych składników, które mogą bezpośrednio stymulować utratę masy. Oprócz witamin i minerałów zawiera on wyciąg z żeń-szenia, który podnosi wydolność organizmu, poprawia koncentrację i zdolności poznawcze (choć można go w ciągu zażywać maksymalnie przez 3 miesiące, gdyż w dłuższym okresie czasu może prowadzić do nadciśnienia i arytmii). Zatem spadek masy ciała u Pani może nie być powiązany ze spożywaniem wymienionego suplementu diety. Ponieważ jest to rzeczywiście duża utrata masy w krótkim okresie czasu, szczególnie jeżeli nie była stosowana żadna specjalna dieta, to zalecam wizytę u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i u dietetyka, gdyż może być ona symptomem poważniejszych problemów chorobowych. Jeżeli okaże się, że nic Pani nie dolega dietetyk w oparciu o wywiad dotyczący Pani aktualnego sposobu odżywiania się pomoże dobrać takie produkty spożywcze oraz taki tryb spożywania posiłków, które pomogą Pani wrócić do prawidłowej budowy ciała.