Utrata wagi po porodzie u 26-latki

mam 26 lat, przed ciążą przy wzroście 165 cm ważyłam 60 kg, przytyłam 10 kg, 4 dni po porodzie zrzuciłam 11 kg czyli 59 kg, teraz w ciągu 3 miesięcy kolejne 2,5 kg czyli waże około 56,5 kg. Karmie tylko piersią, jem lekkostrawnie czyli jedynie gotowane na parze, jestem od porodu na diecie bezglutenowej- hasimoto, nie jem mącznych potraw, nie jem kupnych słodyczy,nie jem chleba, czasem przy dziecku nie dojadam, czy to nie za duży spadek wagi 2,5 kg przy obecnym trybie z dzieckiem i karmieniu?

Witam,

spadek wagi po porodzie i przy karmieniu piersią może byc na początku dość szybki, więc nie ma obaw do niepokoju.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk