Utrata wagi przy nerwicy lękowej

Witam otóż od kilku miesiecy mam nerwice lękową nie biore leków ani nie korzystam z wizyt u psychiatry otoz moj problem polega na tym że caly czas chudne a jem doslownie wszystko zaczyna mnie to przerazac mam 2 malych dzieci czy to cos powarznego?

Droga Pani, proszę rozważyć wizytę u psychoterapeuty i może skorzystać z leczenia - psychoterapii. Należałoby również wykluczyć inne przyczyny chudnięcia np. problemy z tarczycą. Pozdrawiam

Chudnięcie może być związane z nerwicą, ale może być także spowodowane innymi problemami zdrowotnymi. Proszę pomyśleć o swoich dzieciach i zadbać o swoje zdrowie - dla siebie i dla nich. Jeśli nerwica lękowa została zdiagnozowana przez specjalistę, powinna się Pani leczyć - niekoniecznie u psychiatry, może być też psycholog. Jeśli zaś jest to tylko Pani podejrzenie - trzeba się zdiagnozować. Pozdrawiam i życzę zdrowia!