Utrata wzwodu podczas stosunku

Witam mam 30 lat i tracę wzwod podczas stosunku nie masturbuje sie czesto wypalam ok 15-20 papierosów dziennie nigdy wcześniej nie mialem tego typu problemow jest podniecony uzyskuje wzwod jednak po ok 3-4 min w trakcie stosunku go tracę nie choruje przewlekle nie biore leków nie mialem żadnych zabiegów czy operacji co moze być przyczyna do jakiego lekarza powinieniem sie udac z tym problemem

Zaburzenia erekcji w większości przypadków są problemem bardzo złożonym i wymagają dokładnej diagnostyki. Zaburzenia erekcji mogą występować z powodu czynników psychologicznych, organicznych lub hormonalnych. Mogą pojawić się również jako efekt uboczny leków stosowanych w celu leczenia innych chorób.

Trzeba zaznaczyć, że palenie negatywnie wpływa na stan zdrowia naczyń krwionośnych i tym samym może przyczynić się do powstania problemu zaburzeń erekcji.

Więcej informacji na temat problemów z potencją oraz diagnostyki problemu zaburzeń erekcji może Pan znaleźć na http://www.centrumseksuologiczne.pl

Pierwszym krokiem do poprawy swojej sprawności seksualnej jest rzucenie palenia.
Uznaje się, że palenie znacznie zwiększa ryzyko impotencji u mężczyzn po 30 roku życia. Mechanizmów wpływu palenia na potencje jest wiele. Nikotynizm wpływa negatywnie na układ krążenia powodując min. ograniczony dopływ krwi tętniczej do prącia; uszkodzenia nabłonka, odpowiedzialnego za wydzielanie tlenku azotu, niezbędnego w procesie erekcji; miażdżyce naczyń krwionośnych czy uszkodzenie mechanizmu zastawkowego zatrzymującego krew w prąciu.
Konieczne jest również udanie się w pierwszej kolejności do lekarza urologa w celu dokładnej diagnostyki i uzyskania dalszych zaleceń. Zasadna byłaby także konsultacja z kardiologiem - zaburzenia wzwodu są niekiedy traktowane jako predyktor chorób sercowo-naczyniowych.

Pozdrawiam!