Utrata zainteresowania po zdobyciu partnera =

Mam rocznikowo 19l.W gimnazjum i pierwszym semestrze 1kl liceum zauraczałem się non stop,a to tu a to tam.Od pewnego czasu(rok) nikt nie budzi we mnie takich emocji(nie stresuje sie na rozmowe z tą osobą, a odrzucenie nie przeraża mnie), jakie budziłby kilka lat temu.Mam ochotę kogoś poznać,ale zazwyczaj nic się nie rozwija.Jednak gdy spotykam się z odrzuceniem,to zaczyna mi bardziej zależeć lecz po zdobyciu zainteresowanie spada.Do tego mam lekki syndrom zdobywcy moze nie spotkalem tego kogos

Jeśli trudności wiążą się z zaufaniem w relacjach warto skonsultować się z psychologiem. Przyjrzeć przyczynom- emocjonalnym- zaburzeń relacyjnych, obniżonego poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Może to wynikać w wcześniejszych doświadczeń czy zranień. Zrozumienie i zmiana, pozwoli na bardziej satysfakcjonujące relacje, w tym zaufanie i zakochanie się.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza