Utrata zaufania w związku i rozstanie

Witam, mam do Pani pytanie straciłem zaufanie u swojej dziewczyny i mnie zostawiła, nie wiem czy jestem w stanie to naprawić i nie wiem jak się zabrać do tego. Może mi Pani jakoś pomóc?

Witam Pana,
odzyskiwanie zaufania to praca długoterminowa. Ważne, by spróbował Pan potraktować tę sytuację jako okazję do przyjrzenia się sobie i motywom swojego postępowania. Może się to łączyć z niezaspokojonymi potrzebami lub trudnościami w bliskiej relacji lub osłabieniem uczuć w związku. W zależności od źródła Pana zachowania, musiałby Pan dobrać sposoby do poradzenia sobie z tym. To byłby pierwszy krok do naprawienia przede wszystkim siebie i zastanowienia się nad Państwa relacją. Zalecałabym udanie się do psychoterapeuty, by wraz z nim zgłębić ten temat.
Życzę powodzenia.
Z wyrazami szacunku,
dr n. med. Katarzyna Niewińska

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
tel. 22 299 11 22
email: kontakt@psychomedic.pl
ul. Lanciego 19 lok. 135, Warszawa
http://www.psychomedic.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza