Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Utrudniający życie problem z częstym oddawaniem moczu

Witam, mam problem z częstym oddawaniem moczu, problem nasilił się na tyle że utrudnia codzienne życie, mam 22 lata, muszę chodzić do łazienki mniej więcej co godzinę w ciągu dnia, a jeśli coś wypije np.. kubek kawy to co 30 min i to z bardzo dużym parciem na pęcherz, mimo niewielkiej ilości oddanego moczu, w nocy normą jest że muszę wstać w środku nocy aby iść do łazienki. Myślę że to prostata i zastanawiam się czy jakiś lek na receptę był by skuteczny czy niezbędna będzie wizyta u lekarza.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam Proponuję skonsultowanie problemu z urologiem, który postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety