Utrzymująca się gorączka i duży spadek masy ciała

mam takie pytanie jakie moge wykonac badanie zeby stwierdzic co mi jest mialem robione badania krwi szpiku usg jamy brzusznej usg glowy gaskoskropie koronoskopie przeswietlenie klatki piersiowej badania na choroby odzwierzece choruje od roku schudlem 55kg mam utrzymujaca sie goraczke do40st pierwsze badania krwi ob140 powzieciu antybiotyku ob spadlo na 80 stwierdzono u mnie chorobe stila po wziecu sterydow niby bylo lepiej przyplatala sie cukrzyca po zmniejszeniu dawki sterydow goraczka powrocil

Radziłby w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z reumatologiem. Zapewne Pana dolegliwości mają tło autoimmunologiczne.