Utrzymująca się gorączka przy zapaleniu gardła

Witam Moim problemem jest gorączka utrzymująca się przez około 2 tygodnie. Rano kiedy wstaje jest 37, za chwile aż do wieczora sięga 37,5 37,6. Stwierdzono u mnie zapalenie gardła i brałam przez tydzien Duomox, bez większej poprawy samopoczucia. W tym momencie gardło wciąż troche boli, a gorączka nadal się utrzymuje bez innych objawów. Przez ostatnie 2 miesiace byłam na kuracji antybiotykiem Tetralysal, ostawiłam go by brać Duomox. Przez całe dnie boli mnie też głowa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.